Jak vyměnit ložiska pračky

//Jak vyměnit ložiska pračky
Jak vyměnit ložiska pračky2018-12-16T07:27:10+00:00

Jak vyměnit ložiska pračky?

Na trhu máme celou řadu výrobců praček a ti neustále vyvíjejí nové modelové řady.

Připravit jednotný návod jak opravit ložiska pračky je prakticky nemožné.

Postupně se budeme snažit přidávat pračky různých výrobců, tak abychom Vám pomohli se základním postupem, pro přípravu praček k opravě ložisek samotných.

Ložiska pračky jsou umístěny v plastových vanách, kde je nemožné se dostat „svépomocí“. My jsme nositeli unikátní technologie, kterou jsme vyvíjeli řadu let, díky které dokážeme plastovou vanu rozříznout.

Jakmile plastovou vanu rozřízneme máme následně přístup k ložisku, které leze vyměnit. Opravu ložisek opravdu nelze provést jiným způsobem.

Jako první přestavujeme podrobný návod přípravy pračky AEG a Whirlpool. Video návod s detailním komentářem popisuje demontáž pracího bubnu. Jedná se vskutku o krátkou navigaci a snadno zvládne i žena následovat jednotlivé kroky.

Po samotné opravě je následně nutné opět prací buben namontovat zpět. I pro tuto část jsme připravili videa s montáží. Opět v tuto chvíli představujeme jako první montáž pracího bubnu pro pračku AEG a Whirlpool

Řekneme Vám, jaké nářadí budete potřebovat, nebo jak jej nahradit, častokrát si můžete zajistit nářadí zdarma. Poradíme Vám.

Zavolejte na naší technickou podporu:
Technická podpora: +420 607 702 221

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.