Dotazy a Video Návody

/Dotazy a Video Návody
Dotazy a Video Návody2023-04-21T13:20:25+00:00

Nejčastější dotazy

Důležité je zmínit, že neopravujeme pračky, ale opravujeme pouze ložiska v pračce. Ložiska jsme schopni vyměnit u všech modelů praček, které jsou plněny z boku/ze předu. Neprovádíme opravy u praček s plněním shora.
Důležité je zmínit, že neopravujeme pračky, ale opravujeme pouze ložiska v pračce. Ložiska jsme schopni vyměnit u všech modelů praček, které jsou plněny z boku/ze předu. Neprovádíme opravy u praček s plněním shora.
Je to maximálně 48 hodin.
Je to možné, ale ne u všech typů. Například u praček značky BOSCH toto nelze.
Ano. Poškození jako díra nebo prasklina je opravitelná a opravíme.

Jak pečovat o pračku

Pokud neustále perete a používáte vhodné prostředky, je vhodné jednou za čtvrt roku spustit u pračky cyklus na 90 °C. Klidně nechte buben prázdný, horká voda bakterie zneškodní a odstraní nečistoty a tolik nepříjemný odér, který se line z pračky a vám není zcela jasné proč. Prát na nízké teploty je sice šetrné, ale připravuje se tak ideální prostor pro tvorbu bakterií.

Doporučujeme spustit 1 krát za měsíc program na 60°C bez prášku (naprázdno). Sami se můžete přesvědčit, že pokud voda pění, tzn.že uvnitř zůstaly zbytky usazeného prášku apod.nánosů.

Vnitřek pračky se může poškodí kvůli kovovým předmětům, které zůstaly v kapsách oblečení. Během točení vypadnou do bubnu a povrch podřou. Menší předměty, jako třeba mince, se mohou dostat i do útrob mechanizmu a způsobí podření plastové nádrže.

Veškerá tato poškození dokážeme opravit.

Samotné přeplňování pračky není vhodné.  Nejen, že se prádlo dobře nevypere, ale poškozujete hlavně tlumiče elektrospotřebiče.

Obyčejný sáček sody na praní (do každé várky přidat polévkovou lžíci). Zamezí se tak usazování vodního kamene.

V neposlední řadě myslete i na praní prádla. Podprsenky zásadně ukládejte do speciálního sáčku, hlavně ty s kosticemi, jinak hrozí, že zapadanou do útrob pračky a oprava bude nevyhnutelná.

Opravujeme ložiska u všech modelů praček s bočním/předním plněním.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.