Fotogalerie a čištění pračky

/Fotogalerie a čištění pračky
Fotogalerie a čištění pračky2024-03-13T09:24:15+00:00

Fotogalerie a čištění pračky

Hlavním důvodem, proč odchází ložiska jsou z 90 % usazeniny, které zasychají na stíracím kroužku u gufera. Zbylé důvody jsou zapříčiněny vodním kamenem, vymačkanou hřídelí, popř. výrobní vadou. Proto doporučujeme zavírat dvířka pračky, aby nedocházelo k zasychání usazenin. 

Další důležité doporučení:

  1. Zapněte prázdnou pračku s programem na teplotu 90°C a při spuštění napouštění vody nalijte 1 litr Sava original do násypky. 
  2. Výše uvedený úkon proveďte ještě jednou, ale přidejte při napouštění 2 litry Sava original.
  3. Při viditelných nečistotách v bubnu pračky zopakujte cyklus zcela naprázdno bez Sava original.

Savo nelijte do pračky před napuštěním vody, protože při zapnutí pračky dochází k vypouštění. Savo by bylo vyčerpáno. Ocet byl vyzkoušen, ale jako čistič neobstál, došlo pouze k odstranění zápachu. Tyto informace nejsou vyčteny ani opsány někde z internetu. Máme vyzkoušeno, čerpáme z vlastních zkušeností.  Nikdo totiž pračku po vyčištění celou nerozebere a následně nekontroluje, zda je plechový buben z vnější strany opravdu čistý.

Whirlpool

Beko

Indesit

LG

Detaily

Opravujeme ložiska praček u všech modelů s předním/bočním plněním

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.