Doprava

/Doprava
Doprava2023-08-21T10:08:39+00:00

Jak to funguje?

Pro vás to nejdůležitější… je potřeba buben vymontovat z pračky svépomocí. Pomůže vám k tomu náš video návod. VŽDY SUNDEJTE BETONOVÉ ZÁVAŽÍ A MOTOR. Řemenici nechejte přišroubovanou na bubnu. Po vymontování, buben zabalte do papírové krabice a tu vypodložte ze všech stran kolem bubnu (polystyrén, igelit). Nikdy neposílejte na prázdno bez vystýlek, poškození je nevratné a neopravitelné a nelze řešit přes pojišťovnu. V případě, že nemáte krabici, napište nám to do poznámky v objednávce. Pokud zadáte objednávku přes webový formulář na úvodní stránce do 16,30 hod dojde k vyzvednutí kurýrem  společnosti GLS další pracovní den. Poté obdržíte na váš email informace ohledně vaší objednávky. Nazpět se buben vrátí opravený do dvou pracovních dnů od předání. Platba probíhá dobírkou kurýrovi. Doklad o výměně obdržíte do emailu v den doručení opraveného bubnu.

Jak to funguje při zaslání naší krabice k vám.

V objednávce do poznámky stačí uvést, že potřebujete zaslat naší krabici. Kurýr přiveze krabici s vystýlkami následující pracovní den. Do krabice vložíte váš buben a vystýlky naskládejte pečlivě kolem něj. Mějte prosím připravený nožík na rozříznutí a lepící pásku na zalepení krabice. Není povinnost řidiče čekat až vše zabalíte. Je to o vaší vzájemné domluvě, buď na vás počká, přijede později a nebo na druhý den.

Jak to vše funguje a připravení bubnu na odeslání

1.Krok

Vystelte dno krabice. Myslete na to, že hřídel vyčnívá, můžete použít například starý polystyrén. Po vložení vany do krabice vyplňte boky tak, aby se vana v krabici nepohybovala. Můžete použít například novinový papír nebo igelit. Dobře jej pomačkejte a vytěsněte všechny mezery.

2.Krok

Zakryjte shora opět vystýlku, která vyplní prostor až k víku krabice. Tímto zamezíte tomu, aby se vana v krabici hýbala.

3.Krok

Poslední krok je krabici dobře zalepit. Na papírovou bednu nemusíte psát naši adresu, GLS má své etikety s předtištěnou adresou.
Po zabalení nás kontaktujte pomocí poptávkového formuláře.
Pokud vyplníte v pracovní dny do 15,30 hod tak dojde k vyzvednutí následující pracovní den přepravní službou GLS. Do 48 hodin Vám bude opravená vana dovezena zpět přepravní službou GLS.

Důležité informace

Pokud nebude zboží řádně zabaleno, hrozí poškození, které se už nedá opravit!
Pokud nemáte k dispozici bednu tak Vám pošleme a bude obsahovat i potřebné vystýlky. Cena je 300 Kč.
V případě doručení poškozené vany vinou špatného balení, Vás budeme tel. kontaktovat a zboží bude odesláno zpět na Vaše náklady.
Při nevhodném zabalení, přestože vana nebude poškozena, bude námi zajištěno kvalitní balení, toto bude zpoplatněno jako balné 200,- Kč. Předem Vás budeme o všem informovat.

Záruka na repasi je 5 let. Datum opravy je uvnitř i vně vany.

Opravujeme ložiska u všech modelů praček s bočním/předním plněním.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.